Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Ochotników Do Ogarnięcia Działu ;)


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Tak jak w temacie. Jeśli ktoś jest chętny, niech zacznie działać. Na podstawie tego ile kto zrobił będą przydzielane rangi moderacyjne.

 

Pozdrawiam!

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzę niecodzienną aktywność z Waszej strony, KAWAŁ DOBREJ ROBOTY do tej pory. Mam nadzieję, że utrzymacie to tempo. W niedziele wybiorę moderatora na podstawie wykonanej pracy ( może dwóch jeśli będą dwie osoby ).

Skupmy się na tym co jest tu i teraz. Na topie jest Crysis 2, nie cofajmy się. W przyszłości będziemy rozwijać dalej dział.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Opublikowano

Też mogę pomóc

Mogę dać linki do pobrania gry

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Ja jeszcze mogę:

-ZROBIC TEMAT"Newsy Crysis 2"

-DODAWAŁBYM TAM RÓŻNORODNE INFORMACJE O CRYSIS'IE I NA BIEŻĄCA JE AKTUALIZOWAŁ ;]

beznazwy1kopiac.png

|Nob|Random|Hejter|

Opublikowano

Dział Crysis 2 Szybko Się Rozwija.. ;)

Widać Gołym Okiem że Wszystkim Zależy na Moderatorze ;}

Jutro się okaże kto nim zostanie ;)

beznazwy1kopiac.png

|Nob|Random|Hejter|

Opublikowano

@up tak, nawet nie wiesz jak bardzo widac ze lecisz na tego moda... Ja tu sie udzielam, bo lubie crysisa i dyskutowanie o nim :) nie robie tego dla moda, tylko rozwoju dzialu

;)

Opublikowano

Gram w crysis przed patchem 1.2 Zna msiętrochę na tym jak grać itp , grąłem w 1 odsłonę serii

1369851372-U355713.png

by Regman

Opublikowano

Jeżeli kokosz uzna, że ktoś nadaje się na moderatora to nim zostanie.

Ja osobiście chciałbym nim zostać i dlatego pomagam, daję informacje i inne.

A nie tak jak niektórzy robią tematy z tym samym co było wczoraj...

w83od2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...